Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - GZOSiP w Jasienicy nieczynny 17 maja 2021 r.

GZOSiP w Jasienicy nieczynny 17 maja 2021 r.

Na podstawie art. 130 § 2 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu Pracy (Dz.U. z 2020 r. poz. 1320), w dniu 17 maja 2021 roku (poniedziałek) Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy będzie nieczynny, w związku z wyznaczeniem dodatkowego dnia wolnego za święto przypadające w sobotę 1 maja 2021 roku.

12 maja 2021
Przejdź do - Data zakończenia czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Data zakończenia czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

W związku z rozporządzeniem w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2021 r. poz 653) zmianie ulega Data zakończenia czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

9 kwietnia 2021
K.M-K.
Czytaj więcej o: Data zakończenia czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.
Przejdź do - Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Przejdź do - Informacja w sprawie organizacji bezpośredniej obsługi interesantów w Gminnym Zespole Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy

Informacja w sprawie organizacji bezpośredniej obsługi interesantów w Gminnym Zespole Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy

Szanowni Państwo, w związku z utrzymującym się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej stanem epidemii niezbędne jest podejmowanie działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i urzędników, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy  wprowadził do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu GZOSiP:

13 kwietnia 2021
K.M-K.
Czytaj więcej o: Informacja w sprawie organizacji bezpośredniej obsługi interesantów w Gminnym Zespole Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy
Przejdź do - Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy będzie nieczynny

Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy będzie nieczynny

Informujemy, że w czwartek 24 grudnia 2020 r. (Wigilia) Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy będzie nieczynny w zamian za święto przypadające w sobotę 26 grudnia 2020 r.

22 grudnia 2020
K.M-K.
Czytaj więcej o: Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy będzie nieczynny
Przejdź do - Informacja dotycząca funkcjonowania GZOSiP w Jasienicy

Informacja dotycząca funkcjonowania GZOSiP w Jasienicy

W związku ze wzrastającym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się COVID-19, od wtorku 3 listopada 2020 r. Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy  będzie przyjmował mieszkańców tylko w sprawach wymagających osobistego wstawiennictwa, po wcześniejszym umówieniu spotkania.

4 listopada 2020
Czytaj więcej o: Informacja dotycząca funkcjonowania GZOSiP w Jasienicy