Informacja dotycząca funkcjonowania GZOSiP w Jasienicy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 listopada 2020

W związku ze wzrastającym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się COVID-19, od wtorku 3 listopada 2020 r. Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy  będzie przyjmował mieszkańców tylko w sprawach wymagających osobistego wstawiennictwa, po wcześniejszym umówieniu spotkania.

W pozostałych przypadkach należy kontaktować się z pracownikami GZOSiP telefonicznie lub mailowo, za pomocą poczty tradycyjnej lub korzystając ze skrzynki pocztowej umieszczonej na parterze przy wejściu do budynku GZOSiP.

 

Dane kontaktowe:

 adres:
Jasienica 845
43-385 Jasienica

e-mail: gzosip@jasienica.pl

 

Nr tel.: 33 821 26 41

Dyrektor GZOSiP w Jasienicy – nr tel.: 695 928 944

 

 

KADRY I PŁACE

Specjalista ds. kadr

Leokadia Dobija

wew. 103

665 896 536

ldobija@gzosip.jasienica.pl

Specjalista ds. płac

Dorota Frąc

wew. 104

607 391 742

dfrac@gzosip.jasienica.pl

Specjalista ds. płac

Izabela Żebrowska

667 036 215

izebrowska@gzosip.jasienica.pl

Specjalista ds. płac

Krystyna Farana

wew. 102

665 893 755

kfarana@gzosip.jasienica.pl

KASA

 

Specjalista

Renata Tyrna

wew. 105

 669 143 763

rtyrna@gzosip.jasienica.pl

KSIĘGOWOŚĆ

 

Główna Księgowa

Alicja Kominek

wew. 108

603 091 888

akominek@gzosip.jasienica.pl

Specjalista

Krystyna Moskała

 

 wew. 106 

723 976 191

kmoskala@gzosip.jasienica.pl

Specjalista

Sylwia Kulasik

785 601 741

skulasik@gzosip.jasienica.pl

Specjalista

Małgorzata Wojtusiak

607 226 416

mwojtusiak@gzosip.jasienica.pl

Księgowa

Bernadeta Gąsior

693 239 493

bgasior@gzosip.jasienica.pl

MŁODOCIANI PRACOWNICY

 

Specjalista

Kinga Macura-Klimczak

wew. 109

609 918 935

kmacura@gzosip.jasienica.pl

DZIENNIK PODAWCZY

 

Specjalista

Joanna Gańczarczyk

wew. 110

607 309 241

jganczarczyk@gzosip.jasienica.pl

Galeria

  • Powiększ zdjęcie