Informacja Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czechowicach-Dziedzicach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 kwietnia 2020

Szanowni rodzice, opiekunowie i nauczyciele!

W dniach 27.04.2020r. – 24.05.20120r. Powiatowa Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna w Czechowicach – dziedzicach i Filia w Bielsku – Białej  pełni dyżur od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 16.00.

Informuję, iż pracownicy Poradni są do Państwa dyspozycji poprzez kontrakt telefoniczny  i mailowy, służąc pomocą w formie konsultacji, porad oraz wsparcia. 

Przypominam, że zgodnie z terminarzem odbywają się posiedzenia Zespołów Orzekających – w tej sprawie prosimy również o kontakt telefoniczny, podczas którego ustalony zostanie sposób rozpatrzenia wniosku oraz przyjęcia dokumentów (proszę, aby nie przesyłać żadnych dokumentów bez wcześniejszego kontaktu z pracownikami Poradni). Niezbędne druki dla celów wydania orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka czy opinii o odroczeniu od obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2020/21 są dostępne na stronie Poradni.

Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie dzieci oraz młodzież rozpoczynający kolejny rok szkolny miały zapewnioną pomoc psychologiczno–pedagogiczną, odpowiednią do ich potrzeb.

Zachęcam również do odwiedzania naszej strony internetowej, w celu zapoznania się z zamieszczanymi tam informacjami oraz artykułami pomagającymi lepiej funkcjonować w tak trudnym okresie.

Informacje o kontakcie:

PPPP w Czechowicach – Dziedzicach: tel. 32 215 22 20, mail: poradnia.pp@wp.pl

PPPP Filia w Bielsku – Białej: tel. 33 81182 47, mail: pppp.bielsko@gmail.com

Adres strony internetowej: poradnia-czechowice.p

 

Dyrektor PPPP
Agata Niemczyk

Galeria

  • Powiększ zdjęcie