Szkoły Gminy Jasienica wyróżnione w ogólnopolskim programie "WIARYGODNA SZKOŁA" za rok szkolny 2014/2015

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 października 2015

Szkoła Podstawowa im. Wacława Grodeckiego w Grodźcu oraz Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Międzyrzeczu – to dwie szkoły Gminy Jasienica, które otrzymały certyfikat „WIARYGODNEJ SZKOŁY” za rok szkolny 2014/2015.

Program „WIARYGODNA SZKOŁA” (www.wiarygodna-szkola.pl) powstał w odpowiedzi na potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich szkół. Placówki ubiegające się o certyfikat „WIARYGODNEJ SZKOŁY” muszą spełnić szereg warunków, które pozwolą na ocenę jakości edukacji oferowanej przez nie. Podstawowym kryterium jest uzyskanie wysokiego miejsca wśród szkół podstawowych w oparciu o wyniki Sprawdzianu Szóstoklasistów opracowane przez Centralne Komisje Egzaminacyjne.

                Wyróżnienie przyznawane jest placówkom oświatowym, które zgłosiły chęć uczestnictwa w programie i spełniają wysokie standardy edukacyjne, dysponują ciekawą bazą dydaktyczną oraz zapewniają bezpieczeństwo uczniom w każdym zakresie.

                Szkoły Podstawowe w Grodźcu i Międzyrzeczu dołączają tym samym do pozostałych szkół Gminy Jasienica, które uzyskały certyfikaty w poprzednich latach (za rok szkolny 2013/2014 ZSP w Mazańcowicach oraz Szkoła Podstawowa w Świętoszówce).

J.G.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Uczniowie ZSP w Grodźcu

    Uczniowie ZSP w Grodźcu